O firmie Tausystems

Biuro Rachunkowe TAUSYSTEMS Spółka z o. o. z siedzibą w Szczecinie od 2010 roku działa na rynku finansowo – księgowym. Przedmiotem działalności spółki jest kompleksowa, profesjonalna i terminowa obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Nasze usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw (spółek prawa handlowego) oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów otwartych na potrzeby Klientów i zaangażowanych w budowanie współpracy. Wszyscy posiadają wykształcenie kierunkowe  w zakresie rachunkowości i finansów lub informatyki. Są rzetelni i sumienni.  Doświadczenie zawodowe i otwartość na potrzeby klientów zjednały nam zaufanie zarówno wielu spółek prawa handlowego (spółek z o.o., spółek komandytowych), jak i przedsiębiorców prowadzących samodzielną działalność gospodarczą.

Mając na uwadze jakość świadczonych przez nas usług, stale podnosimy kwalifikacje i umiejętnie łączymy technologię informatyczną z wiedzą i doświadczeniem. Do obsługi Naszych Klientów wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie księgowe firmy Comarch. W 2011 roku wdrożyliśmy nowy system księgowy umożliwiający klientom korzystanie z informacji księgowej on-line. Planujemy szerokie rozpowszechnienie korzystania z w/w systemu wśród naszych Klientów. Planujemy również wdrożenie internetowego systemu organizacji pracy biura. Umożliwi on nam jeszcze lepszą organizację pracy oraz ułatwi kontakt i komunikację z klientami.

Bezpieczeństwo operacji księgowych Naszych Klientów jest naszym priorytetem. Dbając o bezpieczeństwo danych, sporządzamy bieżącą archiwizację danych

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie  OC z tytułu prowadzonej działalności oraz licencję Ministra Finansów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.